czwartek, 29 stycznia 2015

Mus czekoladowy

10 komentarzy:


 Zupełnie zapomniałam już, jak bardzo lubiłam dzielić się z Wami moimi pomysłami na gotowanie. Nie wiem jak to się stało, że postów kulinarnych nie było na blogu od 3 miesięcy! Oświadczam, że począwszy od dzisiaj, mam zamiar te zaległości nadrobić :)

czwartek, 22 stycznia 2015

Zimowy klimat

9 komentarzy:


 Dzisiaj wpadam tutaj tylko z kilkoma słowami. Przepraszam Was, ale nie jestem w nastroju na dłuższe pisanie... Blue Monday przeciąga się dla mnie do dzisiaj :/ Jestem jednocześnie smutna, zła i rozdrażniona. Ale to na pewno przejdzie, zwłaszcza, że nadchodzi weekend. Zostawiam Was za to z porcją zdjęć, a na nich rządzi zimowy klimat :)

czwartek, 15 stycznia 2015

Projekt Recykling - malowanie glazury

8 komentarzy:
  
 Na początku minionego roku postanowiłam, że dla naszego mieszkania będzie to rok niskobudżetowych przemian i recyklingowych projektów. I udało się! Dlatego chciałabym te działania kontynuować również w tym roku. Zapraszam Was więc na pierwszy post z cyklu Projekt Recykling 2015 :)

piątek, 9 stycznia 2015

Kącik czytelniczy po raz drugi

11 komentarzy:

  Święta, święta i po świętach. 2 tygodnie urlopu minęły niepostrzeżenie i trzeba było wrócić do codzienności i (niestety) do pracy. A szkoda, bo to był bardzo radosny i rodzinny czas, który będzie miłym wspomnieniem na ostatnie ponure, zimowe dni :) 

czwartek, 1 stycznia 2015

365 nowych dni i 365 nowych szans :)

5 komentarzy:


Witajcie w Nowym Roku! 
  Żegnam Stary Rok bez smutku, mimo że był dla mnie dobry. Przede mną 365 nowych dni i tym samym 365 nowych szans na zrobienie czegoś wyjątkowego :) Postaram się więc, nie zmarnować ani jednej z nich :)