Co nowego?

Witajcie moi Mili! 

  Na samym początku chciałam Wam bardzo podziękować za te wszystkie wspaniałe komentarze, dzięki którym poczułam się zdecydowanie lepiej :)
  Latem prowadzę dość intensywny tryb życia, mam mnóstwo na głowie, chcę wykorzystać maksymalnie długie i słoneczne dni, ale i tak tego czasu ciągle mi brakuje... Nie mam nawet za bardzo kiedy pstrykać fotek :( Dodatkowo najbliższe dni będą niemniej intensywne z powodu przygotowań na wymarzone wakacje w Chorwacji :) Oj jak ja nie mogę się doczekać! To mój pierwszy zagraniczny urlop, w miejscu gdzie słońce świeci non stop. Czeka nas mnóstwo przygotowań, pakowania i innych spraw do załatwienia. Ale zaraz, zaraz... Nie o tym miałam pisać ;) Przygotowałam dla Was kilka fotek z nowymi, letnimi dekoracjami w naszym mieszkanku. Trochę zielska w wazonach i nowe grafiki w ramkach. Bo grafiki to ja uwielbiam! Fajnie można zmienić za ich pomocą nastrój we wnętrzu. Miłego oglądania :)OGŁOSZENIE :)

Mam do sprzedania książkę kucharską Roberta Sowy z jego autografem :)
Książkę dostałam po warsztatach kulinarnych z Robertem Sową, które zorganizowane były w firmie, w której kiedyś pracowałam.
Jest w bardzo dobrym stanie :)
Cena - 60 zł plus koszty przesyłki. Jestem skłonna negocjować cenę ;) Zainteresowanych proszę o kontakt w komentarzach lub na maila: aleksandra.porowska@gmail.com
Tymczasem to już koniec. 
Życzę Wam wspaniałego i słonecznego weekendu!
Aleksandra :)


Komentarze

 1. Ta przedostatnia grafika extra! Grafiki to świetny i prosty sposób na cos nowego, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ola świetne fotki :) Towarzyszka przygody do Chorwacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chorwacja to dobry wybor na wakacje,ostatnie dwa lata wybierałam ją na miejsce urlopu i za kazdym razem bylam zadowolona,w tym roku jedynie remont powstrzymał mnie przed ponownym odwiedzeniem tego kraju :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż zapragnęłam iść na łąkę po polne kwiaty :) Piękne dekoracje!

  OdpowiedzUsuń
 5. ale śliczne zdjęcia! piękny ten wazonik na pierwszym zdjęciu. Dobrze kojarzę , że to z empiku? i te szklane buteleczki... no cudnie masz:)
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty