Wielki powrót i (nieco świąteczny) wiejski dom

 


Rysowanie, projekty DIY, odnawianie starych mebli, gotowanie - każdej z tych czynności przez ostatnie 1,5 roku towarzyszyła myśl, że chciałabym się tym z Wami podzielić. Naprawdę nie byłam w stanie dłużej czekać, więc zakasałam rękawy i zafundowałam blogowi mały "tunning". Tak na dobry, NOWY początek. Od tego momentu postaram się dostarczać Wam ciekawe i naprawdę przydatne treści, więc mam nadzieję, że będziecie chętnie tu zaglądać :)

   Na rozgrzewkę po długiej przerwie, chciałabym Wam pokazać kilka klimatycznych zdjęć z naszego "wiejskiego" domu, który stoi u podnóża Gór Świętokrzyskich, w małej miejscowości, oddalonej 25 km od Kielc.
   Kiedy 1,5 roku temu po raz pierwszy przekroczyłam próg tego domu byłam szalenie podekscytowana :) Spokoju nie dawała mi jedna myśl:  "Tu jest tyle do zrobienia! W końcu te wszystkie kłębiące się w mojej głowie pomysły i obrazy znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości!". Taki dom był moim marzeniem od lat :)
  Od tamtego dnia dom znacznie się zmienił, ale nadal (na szczęście!) jest mnóstwo do zrobienia. Wprowadzanie zmian jest fantastyczną zabawą i sprawia nam ogromną przyjemność. Staramy się utrzymać całość wystroju w stylu angielskim wiejskim z elementami stylu skandynawskiego. Ma być ciepło i przytulnie. Ma być hyggeligt :)
Z pewnością będę Wam na bieżąco pokazywała wszystkie zmiany :) Bądźcie czujni!
Ps. Tęskniłam :)

Ściskam,
Aleksandra

Komentarze

 1. Świetne inspiracje! Dobrze, że znowu wrociłaś do pisania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne dekoracje! Będę częściej zaglądać. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy wystrój. Kolorowe dodatki ożywiają całość wystroju.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny wystrój, planujesz coś wiosennego?

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Twojego bloga :) Genialny jest :0

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty