Weselnie :)

Dzień dobry wszystkim :)

  Znalazłam wolną chwilkę pomiędzy urlopowymi przyjemnościami, żeby w końcu zdać wam relację fotograficzną z wesela mojej kuzynki. Jak już wspominałam, to był mój debiut jako fotografa ślubnego. Wydaje mi się, że poszło całkiem nieźle. Aczkolwiek sami oceńcie... ;) fot. Aleksandra Porowska  Uwielbiam czarno-białe zdjęcia! Uważam, że mają niesamowity klimat, a oglądając je skupiamy się na ich treści i nie jesteśmy przy tym rozpraszani przez kolory. Do zrobienia powyższych wykorzystałam filtr "fotografia ziarnista", dlatego widoczne są na nich delikatne szumy. Szeroki kąt w obiektywie 
(M. ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm 1:4.0 - 5.6) pozwolił mi ująć na zdjęciu żyrandol i kopułę w cerkwi, ale też świetnie się sprawdzał w fotografowaniu tłumów gości weselnych :)

Czekam niecierpliwie na wasze opinie. Zwłaszcza jeśli ktoś z Was profesjonalnie zajmuje się fotografią.

Aleksandra :)

Komentarze

  1. Witaj.Tak wędruję po blogach i wpadłam na Ciebie:-). Fajne te zdjęcia. Też lubię czarno-białe zdjęcia i kiedyś tylko takie robiłam. Właśnie takie są dla mnie bardziej subtelne i osobiste. Nie wiem dlaczego może właśnie z nimi mam takie wspomnienia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Błota??
    A ja bym sprostowała to nie kuzynka tylko siostra stryjeczna jeszcze :P

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty