Wakacyjny relaks

  Prawdziwe WAKACJE mają tak naprawdę tylko dzieci. Dorośli mają natomiast urlopy ;) Tak czy inaczej, każdy z nas tęskni za tymi cudownymi i beztroskimi czasami. 
Ja ostatnie prawdziwe wakacje miałam w 2007 roku, kiedy byłam jeszcze studentką. Rok później zaczęłam już swoją pierwszą poważną pracę i przeprowadziłam się do Stolicy. Od tamtej pory czas jakby przyspieszył. Każda wolna chwila jest na wagę złota. Czasami mam wrażenie, że latem mimo, iż dni są dłuższe, takich chwil mam jednak mniej. Ciągle jest coś do zrobienia... Ale jak już się znajdzie chwila na relaks, to z wielką radością mu się poddaję ;)
  Z początkiem lipca rozpoczęłam odliczanie do urlopu. Zostało jeszcze 22 dni. Potem pakujemy się w auto z przyjaciółmi i wyruszamy do Chorwacji. W tym roku spędzimy tam aż 12 dni! Jestem niesamowicie szczęśliwa z tego powodu :) Niedługo pewnie rozpocznę akcje "pakowanie". Wolę zacząć robić to wcześnie. Nie lubię pakowania w pośpiechu, bo zawsze czegoś zapominam. Poza tym łatwiej mi będzie wpleść to pakowanie w codzienne obowiązki. 
  No dobrze, nie zanudzam Was już dłużej moimi przemyśleniami. Zapraszam do oglądania zdjęć ;)
 


 


 Ten mały przystojniak skradł moje serce :) Ogólnie jest trochę dziki, ale gdy zaczynam go głaskać robił się mięciutki i zaczynał przysypiać ;) 
Kotek jest do adopcji, wraz z bratem i siostrą. Jeśli chcielibyście przygarnąć takiego malucha (albo znacie kogoś. kto by chciał), to dajcie mi koniecznie znać. 


Udanego tygodnia!
Aleksandra

Komentarze

 1. ciekawe książeczki tam masz:))Miłego relaksu!

  OdpowiedzUsuń
 2. no to już niedługo.....życzę udanego urlopu , choć pewnie jeszcze wpadniesz przed wyjazdem....:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale zapas czytadełek :) sielski klimat u Ciebie :) a kocurek przekochany!
  udanego urlopu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książką relaks zawsze udany. I oczywiście z kotkiem obok :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dobry kierunek obraliście. W Chorwacji spędziłam jeden z najbardziej udanych urlopów :) Wam też takiego życzę! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty