Wszystko co kocham, czyli... blog "Z potrzeby piękna..."

  Na blog "Z potrzeby piękna..." trafiłam kilka dni temu dzięki magazynowi GLAMOUR i jestem oczarowana :) To niesamowite jak bardzo gust autorki tego bloga, Pani Agnieszki Kwiatkowskiej pokrywa się z moim. Tkaniny w romantyczne kwiaty, białe meble i podłogi, kolorowe naczynia... Każde najmniejsze zdjęcie wzbudza mój zachwyt.

źródło: Agnieszka Kwiatkowska, blog "Z potrzeby piękna"
 

  Szczególną uwagę zwraca zamiłowanie Pani Agnieszki do skandynawskiego "dizajnu", co zapewne ma swoje źródło w fakcie, iż mieszkała tam przez pewien czas. I oczywiście z tej miłości powstał sklep internetowy "Z potrzeby piękna...". Znajdziecie tu mnóstwo przepięknych rzeczy do domu, jakich brakuje w naszych polskich sklepach. Polecam!
  Dzięki temu blogowi trafiłam także na setki innych inspirujących magazynów i stron internetowych, o których istnieniu nie miałam zielonego pojęcia. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Agnieszce za to niewyczerpane źródło inspiracji. Bez wątpienia będę śledziła jej działalność :)Wam wszystkim też polecam tą stronę! No jedynie minimaliści mogą się poczuć tu odrobinie przytłoczeni... ;)

Ps. Całkiem niedawno Pani Agnieszka wystąpiła w programie Dzień Dobry TVN. Tutaj możecie obejrzeć fragment tego programu.

Ciao!

Aleksandra

Komentarze

 1. Aleksandro, już dawno zauważyłam podobieństwo :) Czytam Was obie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiem czy wiesz.. ze sklep z potrzeby piekna nie jest tylko internetowy :) jakis czas temu pani Agnieszka otworzyła "namacalny" w Warszawie na Saskiej Kępie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry, Pani Aleksandro bardzo dziękuję za wpis :-), trafiłam zupełnie tu przypadkowo ale wrócę tu już z komputera. Miłego dnia.
  Aga

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty