Nareszcie jest!

  Od czasu, kiedy wspominałam Wam o tym, że chciałabym stworzyć na ścianie w dużym pokoju domową galerię zdjęć, minęło już naprawdę dużo czasu... Ale dzięki temu, że między Świętami a Sylwestrem mieliśmy trochę wolnego czasu, to udało nam się ten projekt zrealizować. No...niezupełnie do końca, bo brakuje jeszcze kilku fotek, ale przynajmniej ramki już wiszą ;)
  Początkowo chciałam, żeby ramki tworzyły na ścianie symetryczny układ, ponieważ jestem zdecydowaną zwolenniczką porządku i ładu ;) Jednak po namyśle stwierdziłam, że efekt będzie zdecydowanie ciekawszy, jeśli ramki powiesimy w lekkim nieładzie. 
  Wiercenie dziur w ścianie (nośnej!) nie było łatwe, ale Mąż bardzo wczuł się w swoją rolę operatora wiertarki i cała praca poszła całkiem sprawnie. Zaczęliśmy od powieszenia największej ramki i wokół niej rozmieściliśmy mniejsze. Większość ramek kupiłam w PEPCO za śmieszne pieniądze, ale wyglądają świetnie.

  W największej ramce znajduje się przepiękne zdjęcie drzewa, zrobione przez mojego Tatę :) Ma ono symbolizować drzewo genealogiczne naszej rodziny. Pozostałe zdjęcia przedstawiają nas w dzieciństwie, nasze rodzeństwo, rodziców i dziadków. Wszystkie fotografie (poza tą z drzewem) są czarno-białe lub w kolorze sepii, ponieważ uważam, że tylko takie mają duszę. A efekt? Sami oceńcie :)


  Muszę przyznać, że pokój stał się bardziej przytulny i ciepły dzięki tej galerii. Poduszki na kanapie świetnie współgrają z czernią ramek. Jestem bardzo zadowolona! Oczywiście to jeszcze nie koniec wiercenia dziur ;) Bez wątpienia powiesimy jeszcze kilka (a może nawet kilkanaście) zdjęć.

Pozdrawiam Was ciepło!

Aleksandra


Komentarze

 1. Fajny pomysł, wygląda super. My też mamy taką ścianę z ramkami czarnymi i białymi. W naszym przypadku są to zdjęcia dzieci. Mam nadzieję że wasza galeria też się powiększy o własne dziatki w odpowiednim czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie galerie, w rodzinnym domu taką miałam:) Twoja wygląda naprawdę dobrze i będziesz mogła ciągle dodawać nowe ramki bo miejsca jeszcze dużo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka galeria to najlepszy pomysł na dekoracje:-) I można sobie zmieniać "wkład" ramek:-) Super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anastazjo, dziękuję za te miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł, a drzewo jest super!

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty