Energetyki

  Bynajmniej nie mam tu na myśli napojów energetyzujących ;) Chociaż w sumie kawę można do nich zaliczyć... Mam na myśli przedmioty i sytuacje, które każdego dnia dodają mi energii. Dzięki którym czuję się silniejsza i szczęśliwsza. W powietrzu czuć już zbliżającą się wiosnę i już samo to sprawia, że chce się żyć :) Inne moje energetyki to...

...przede wszystkim słońce, ale tak jest chyba w przypadku każdego z Nas :)


Poza tym - pyszna kawa, najlepiej w towarzystwie Ukochanej Osoby i czegoś słodkiego. Przy czym słodkości powinny być domowej roboty, bo wtedy radość jest jeszcze większa, szczególnie gdy Ukochany wcina, aż mu się uszy trzęsą ;)


Dobra książka również potrafi pozytywnie nastroić do życia. Na zdjęciu widzicie brulion Mimi i Zorkiego. Każdy z Was, kto miał go w ręce chociaż raz, wie ile pozytywnych emocji przekazują w nim autorzy.Tych zdjeć chyba nie muszę komentować. My Kobiety kochamy kwiaty :)I na koniec super energetyk, istna bomba witaminowa, czyli shake z kaszy jaglanej i owoców :) 
Pychotka!A jakie są Wasze energetyki? Czekam na podpowiedzi :)

Pozdrawiam słonecznie i energetycznie,
Aleksandra


Komentarze

 1. Podpowiesz jak zrobić taki shake z kaszy jaglanej i owoców? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na mnie najbardziej działa tupot stópek mojego synka o poranku :-) nr 2 to otwieranie paczki i podziwianie nowych piękności do domu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepis daj a nie tasiemca drażnisz :P jak przyjedziesz to cię pogryzie uważaj:P

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy nie piłam shake z kaszy jaglanej i owoców :) szukam juz przepisu w sieci :p
  pozdrawiam
  Aga

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty